circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Найстаріший район Запоріжжя відсвяткував 90-річний ювілей

16.03.2018, 20:31

text
Поділитися:

Дніровському району — 90! Це перший адмінстративний район міста Запоріжжя. Його утворили у 1928 році. Тоді він називався Кічкаський. Це єдиний район у місті, який розташований на двох берегах Дніпра.

Територію під назвою Соцмісто почали будувати у 1932-му році. Через декілька років тут почала працювати обласна філармонія, а потім і Палац Металургів. Саме тут зібралися жителі району, аби відсвяткувати ювілей Дніпровського району. Ніна Романівна сміливо може назвати себе довгожителькою району. У Запоріжжі вона проживає 70 років. І більшу частину у Дніпровському районі. Цей куточок Запоріжжя жінка дуже любить. А найбільше територію на площі Запорізькій.

Ювілей свого району дніпровці святкують разом. Концерт до девяносторіччя району розпочинається з вальсу. Згадали на святі і ключовий момент, який дав поштовх розвитку району. Це будівництво Дніпрогесу. Його зведення розпочалось у 1927-році, а завершилося через 5 років. Події тих часів продемонстрували на слайдах. На час зведення Дніпрогес був найбільшою гідроелектростанцією у Європі. Під час будівництва греблі внаслідок затоплення утворилося Дніпровське водосховище. Окрім Дніпрогесу район славиться своїми потужними підприємствами. Та головне в районі — це не підприємства, а люди, говорить очільник Дніпровського району. Саме вони докладають максимум зусиль для того, щоб район розвивався та процвітав.

У святковий день дніпровці бажали один одному найголовнішого — здоров’я, а району — розвитку та процвітання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: