circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Небуденно про буденне: у місті відкрилася експозиція студії живопису V-ART

01.06.2021, 13:41

text
Поділитися:

Свої роботи Вікторія Гришанова створювала протягом останніх двох років. Каже, коли з’явився час, вирішила повернутися до творчості. В кількох натюрмортах вона пропонує власний погляд на, здавалось би, буденні речі. Ось, наприклад, консервація разом зі стиглими фруктами та овочами.

Хліб з маслом, кринка, гранати та гарбузова каша. Це натюрморти Євгенії Жданової. Один з них пов’язаний з найтеплішими спогадами дитинства, розповідає художниця.

Для Світлани Сукач соняшники – це символ сонця та квітучої України. Саме тому в її роботах так багато цих рослин, та кожну з них авторка намагалася відтворити по-різному.

На виставці представлено твори 9-ти авторів, загалом майже 80 робіт. Від графіки маркером, вугіллям, гуашшю до олійного живопису. Всі вони написані з натури, адже у студії Віри Устянської не пишуть копії картин з Інтернету. Тому кожен з учнів створював власну композицію і знаходив художнє рішення, наголошують у студії.

Виставка студії живопису триватиме два тижні. А вже наступного року митці обіцяють презентувати ще більше авторів та нових творчих підходів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: