circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Незабаром на Запоріжжі відкриють два стадіони

18.12.2020, 13:55

text
Поділитися:

Вчора, 17 грудня, в онлайн режимі відбулося підсумкове засідання колегії Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації. Захід відбувся за участю заступника голови облдержадміністрації (стажування) Олександра Свистуна.

Фізична культура і спорт є однією зі складових здорового способу життя. Розвитку цієї сфери в нашій області приділяється значна увага. Обласна влада завжди підтримує наших спортсменів та тренерів на шляху здобуття спортивної слави Запорізького краю. Запорізькі спортсмени протягом 2020 року виборювали золоті, срібні та бронзові медалі на чемпіонатах, Кубках України і Європи. Їх досягнення нерозривно пов’язані з розвитком спортивної інфраструктури, що також є одним з пріоритетних завдань облдержадміністрації, – зазначив Олександр Свистун.

Під час засідання члени колегії обговорили питання реалізації державної політики з розвитку фізичної культури та спорту на 2021 рік. Також обговорили стан реалізації у 2020 році Цільової програми розвитку фізичної культури і спорту в Запорізькій області на 2017-2021 роки, Обласної цільової програми «Молодь Запорізького краю на 2017-2021 роки» та Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання молоді на 2017-2021 роки. Зокрема, в області всіма видами фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи охоплено 233 541 особа, видами спорту – 44 690 громадян, що становить 14,3 % від загальної чисельності населення регіону. У 2020 році до складу збірних команд України з 24 олімпійських видів спорту входило 262 спортсмена Запорізької області, з неолімпійських видів спорту – 373. Протягом року наші спортсмени вибороли: з олімпійських видів спорту на чемпіонатах Європи – 3 золотих, 1 срібну, 1 бронзову медалі; з олімпійських видів спорту на чемпіонатах та Кубках України – 43 золотих, 34 срібних, 29 бронзових медалей; з неолімпійських видів спорту на чемпіонатах та Кубках України – 27 золотих, 18 срібних та 13 бронзових медалей.

Як зазначив Олександр Свистун, обласна влада приділяє значну увагу розвитку спортивної інфраструктури. За програмою «Велике Будівництво» в області завершено спорудження стадіону Запорізької гімназії №8. На завершальній стадії – будівництво стадіонів в смт. Комишуваха та «Таврія» у м. Василівка. Протягом року в області тривало будівництво 8 мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту. Наразі 3 об’єкти реалізовані та введені в експлуатацію, 1 об’єкт знаходиться на завершальній стадії, на 4 об’єктах будівельні роботи завершено і очікується отримання дозвільних документів на введення в експлуатацію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: