circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Незабаром у громадському транспорті Запоріжжя запрацює електронний квиток

17.06.2020, 08:46

text
Поділитися:

Розпочалася реалізація важливого етапу впровадження електронного квитка у громадському транспорті міста. Оголошено конкурс на закупівлю послуги з прийняття безготівкових платежів у міському громадському транспорті. Про це повідомив міський голова Володимир Буряк на своїй публічній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

У Запоріжжі останні кілька років успішно реалізується програма розвитку комунального громадського транспорту, яку розроблено за ініціативи міського голови Володимира Буряка. Придбано 95 автобусів великої місткості. Відкрито 9 нових маршрутів, які обслуговують великі автобуси.

На базі КП «Запоріжелектротранс» зібрано 10 запорізьких трамваїв, придбано 13 європейських трамваїв, продовжується капітальний ремонт рухомого складу. Ще 4 трамваї буде зібрано цього року. Оновлюється і тролейбусний парк. Зокрема у 2019 році закуплено 5 тролейбусів з автономним ходом, 4 європейських тролейбуси.

На деяких зупинках громадського транспорту встановлено електронні табло, за якими можна відстежувати прибуття комунального громадського транспорту. Успішно впроваджена і спеціальна програма Dozor City, яка дозволяє відстежувати рух міського комунального транспорту.

Ще один важливий крок – впровадження електронного квитка у громадському транспорті. Тут міська влада вирішила розпочати з комунального транспорту. Було вивчено досвід інших країн та міст. Сьогодні зроблено один з важливих кроків для подальшого впровадження у Запоріжжі електронного квитка. Про це Володимир Буряк написав сьогодні на своїй публічній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

– Протягом останніх років міська влада вивчала кращий досвід інших країн і міст, проводила переговори щодо розробки необхідного програмного забезпечення та встановлення відповідного обладнання. І ось сьогодні радий повідомити вам, що ми оголосили конкурс на закупівлю послуги з прийняття безготівкових платежів у транспорті. Звісно, це ще не електронний квиток, але це перший крок у цьому напрямку, який ми маємо намір реалізувати вже у вересні.

Розпочнемо з міських автобусів, тролейбусів та трамваїв. Далі проведемо аналіз та вирішимо, як ефективно та чітко в подальшому впровадити цю електронну систему, – зазначив Володимир Буряк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: