circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Незабаром запорізькі професійні спортсмени отримають новий басейн

05.06.2020, 09:38

text
Поділитися:

У Запоріжжі триває реконструкція плавального басейну Обласної школи вищої спортивної майстерності. Реконструкція передбачає будівництво нової частини існуючого спортивного комплексу.

Заступник голови Запорізької облдержадміністрації В’ячеслав Дзятківський разом із керівницею апарату ОДА Зінаїдою Бойко та начальницею Управління молоді, фізичної культури та спорту Наталією Власовою відвідали Обласну школу вищої спортивної майстерності та ознайомились зі станом реконструкції.

– Відновлення об’єктів спортивної інфраструктури залишається у пріоритеті для обласної влади. Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності є центром спортивного життя області та єдиним обласним комунальним багатофункціональним спортивним комплексом. Зараз ми бачимо, роботи тривають повним ходом. Вже наприкінці цього року планується завершення реконструкції та відновлення тренувального процесу спортсменів області, – наголосив В’ячеслав Дзятківський.

Проєктом передбачено будівництво нової частини існуючого спортивного комплексу. Проєкт спрямовано на покращення умов тренування в басейні, а також організацію площі з обслуговуючими приміщеннями додатково для дзюдоїстів. Передбачається, що на першому поверсі буде медичний кабінет, зручний для відвідування спортсменами. Також на першому поверсі розташовано зал загальної фізичної підготовки, який може бути використано як спортсменами-дзюдоїстами, так і плавцями для розминки. Передбачено кімнату для інвентарю та електрощитову.

В одноповерховому прольоті, який перекриває басейн, передбачаються вбудовані приміщення, в яких будуть розміщені тренерські, технічне приміщення з вентиляційним, електричним та тепломеханічним обладнанням. В двоповерховому прольоті будуть жіноча та чоловіча роздягальні з трьома душовими сітками та санвузлами. По периметру ванни басейну передбачена обхідна доріжка з антиковзаючим покриттям.

Наталія Власова зазначила, спортивна інфраструктура дуже важлива для наших громадян. ШВСМ має великі традиції та багату історію. З 1967 року спортсмени і тренери школи поповнювали «скарбницю спортивних винагород» Запорізької області. На останніх Олімпійських іграх 10 запорізьких спортсменів були представлені саме цією школою. Тому реконструкція головного спортивного об’єкту області вкрай необхідна для спортсменів олімпійців, та повинна завершитися у найкоротший термін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: