circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Нова дорога з’єднає Павло-Кічкас з центром міста

26.03.2019, 13:47

text
Поділитися:

У Запоріжжі, на вулиці Північне шосе, будують сучасну дорогу, яка з’єднає Заводський район з центром міста. Роботи виконуються комбінатом «Запоріжсталь» за власні кошти, без залучення грошей з міського бюджету. Об’єкт обіцяють завершити вже в червні. Сьогодні з ходом будівництва ознайомився міський голова Володимир Буряк.

Комбінат «Запоріжсталь» почав будівництво нової дороги в Заводському районі цього року. В рамках реалізації проекту з будівництва киснево-конвертерного цеху підприємство виконує перенесення міської дороги на вулиці Північне шосе. В результаті місто отримає 2,8 кілометра сучасної дороги, яка з’єднає Заводський район з центром міста.

– Сьогодні ми знаходимося на об’єкті, який дуже важливий для міста. Вдячний комбінату «Запоріжсталь» за реалізацію подібного проекту. Це може стати прикладом для інших підприємств, не тільки в Запоріжжі. Ми виконуємо в місті багато робіт по дорогам. За кілька років відремонтовано близько 2 мільйонів квадратних метрів дорожнього покриття. Побудована тут дорога стане вагомим внеском в розвиток міської інфраструктури, – заявив Володимир Буряк.

Відзначимо, нова дорога буде з чотирьох смуг. Проект включає велосипедну і пішохідну доріжки, сучасну систему освітлення. Зараз роботи йдуть повним ходом. Задіяні близько 50 одиниць техніки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: