circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

“Нова українська школа” запрацює у Запоріжжі з 1 вересня

16.08.2018, 14:20

text
Поділитися:

Без оцінок та домашніх завдань. З 1 вересня запорізькі першокласники почнуть навчатися за програмою нової української школи. Її основна мета — перетворити заняття на захопливу гру та зацікавити дитину. На таких уроках пануватиме дружня атмосфера — вчитель має спілкуватися з дітьми на рівних.

У класі 90-ї школи немає звичайних парт та таблиць на стінах. Столи тут стоять один навпроти одного — для того, аби діти могли бачити однокласників. Навчальна кімната розділена на 7 зон, одна з яких — місце відпочинку. Тут можна відпочити від уроків та навіть полежати. На підлозі — килим, на столах — конструктор. Все, аби першколасники сприймали урок як гру.

Педагоги, як і майбутні учні, старанно готуються до 1 вересня. Адже стандарти нової української школи повністю відрізняються від вже відомих програм. Саме для цього кожен вчитель початкової школи мав пройти спеціальні курси. Застосувати набуті навички прагне і вчителька початкової школи №17 Карина Аврахова.

На ремонт та обладнання нових класів для першачків із міського бюджету виділили 4 мільйони гривень. До кінця року нові класи з’являться у 37 школах. На це додатково витратять ще 20 мільйонів гривень. Ремонтували і пришкільні території.

Педагоги кажуть, очікують на підвищений інтерес до навчання з боку дітей. Адже вчитися граючи — цікавіше, аніж просто зубрити матеріал.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: