circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Нове обладнання з’явилося у травматологічному відділенні 5-ї міськлікарні

04.09.2019, 17:30

text
Поділитися:

В операційній травматологічного відділення 5-ї міської лікарні з’явилося нове медобладнання. Це французький надсучасний електронно-оптичний перетворювач. Тобто -- мобільна рентгенустановка. Її вартість  близько 3-х мільйонів гривень. Обладнання придбали за кошти міської скарбниці. Завдяки апарату час проведення екстрених операцій у блоці значно скорочується.

Нове обладнання 3-D-мобільне. Тобто під ним рухають не пацієнта — апарат підлаштовують під хворого. Проявляти рентгенівські знімки немає потреби. Зображення одразу з’являється на моніторі. Хірург в онлайн-режимі контролює і якість маніпуляцій, які виконує під час операції. Раніше вона тривала 2 години, а зараз — від  40 хвилин до години. Таке спецобладнання допоможе рятувати життя пацієнтам, які потрапляють до лікарні після ДТП, падіння з висоти та виробничих травм. Адже від вчасно наданої медичної допомоги залежать перебіг одужання людини і навіть її життя.

Загалом у 5-ій міській лікарні 8 операційних блоків та 11 операційних. Таких надсучасних рентгенапаратів потрібно ще як мінімум 3-4. Поки що їх 2. Також медичний заклад потребує доукомплектування наркозно-дихальних апаратів та установок для дозування медикаментів. А ще необхідні сучасні операційні столи й апарати для стерилізації медінструментів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: