circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Нові контейнери та брендові пакети — у Запоріжжі вирішують ситуацію із вивезенням сміття

17.05.2018, 17:27

text
Поділитися:

Сьогодні міський голова Володимир Буряк провів нараду з питань вивезення сміття з території багатоповерхівок та приватного сектора. Представники компанії «Вельтум-Запоріжжя» доповіли про реалізацію заходів щодо поліпшення вивезення ТПВ (твердих побутових відходів), зміни правил роботи в приватному секторі та залучення нової техніки. Зазначалося, що ситуація з вивезенням ТПВ стабілізується, але попереду ще багато роботи.

Відкриваючи нараду, міський голова Володимир Буряк зазначив, що організація збору та вивезення сміття є одним з ключових завдань комунальних служб. Однак сьогодні як у городян, так і у міської влади залишається багато питань до того, як працює ця система.

В ході наради зазначалося, що в місті дійсно виникли збої з вивезенням сміття. В першу чергу в приватному секторі. Підприємство «Вельтум-Запоріжжя» працює над поліпшенням ситуації. Залучено вісім одиниць додаткової великогабаритної техніки. Прийнято рішення про використання з 1 червня брендових пакетів для вивезення сміття з приватного сектора. Вже з наступного тижня планується розпочати встановлення додаткових контейнерів. Всього буде виставлено 230 нових контейнерів.

Питання в зв’язку з вивезенням сміття є не тільки до «Вельтуму-Запоріжжя», а й до профільних міських департаментів, районних адміністрацій міської ради та керуючих компаній. Вони стосуються своєчасного прибирання контейнерних майданчиків, укладання договорів на вивезення сміття із мешканцями приватного сектора, підприємцями, що здійснюють господарську діяльність на території Запоріжжя, вивезення будівельного і великогабаритного сміття

Як приклад міський голова навів ситуацію зі своєчасним прибиранням контейнерних майданчиків, за яку відповідно до укладених договорів відповідають керуючі компанії. Якщо прибирання своєчасно не виконується, то сміття розноситься по всій прилеглій території.

Генеральний директор ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» зазначив, що з 1 червня вивезення сміття з приватного сектора буде здійснюватися тільки в брендових пакетах. Їх надають безкоштовно тим, хто уклав договір на вивіз сміття і сплатив послугу. Отримати пакети можна у квартальних або на самому підприємстві (якщо квартальні відсутні).

Міський голова Володимир Буряк також нагадав про те, що компанія «Вельтум-Запоріжжя» неодноразово зверталася з приводу коригування тарифів на вивезення ТПВ. Економічні причини для цього є – підвищення вартості палива, запасних частин, зростання розміру мінімальної заробітної плати та інше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: