circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Нові мости через Дніпро у Запоріжжі будують цілодобово

03.09.2020, 12:51

text
Поділитися:

На автотранспортній магістралі через р. Дніпро у м. Запоріжжя продовжується виконання комплексу будівельних робіт задля найскорішого з’єднання обох берегів р. Старий Дніпро.

Як повідомили у Службі автомобільних доріг у Запорізькій області, на сьогодні основні роботи зосереджені на спорудах №1, 2, 3, 4, 5. Для цього задіяно 300 працівників генеральної підрядної організації «Onur Taahhut». Роботи тривають цілодобово.

Підходять до завершення роботи з монтажу балок металевої прогонової будови споруди №3 (естакада на підходах до мосту через р. Старий Дніпро). Вже змонтовано 26 блоків. Загалом для повного влаштування плити проїзної частини необхідно 30.

Цілодобово тривають роботи зі зварювання вищезазначених металевих блоків між собою. Згідно графіку виконання робіт, роботи з монтажу балок прогонової будови споруди №3 планується завершити на початку вересня поточного року.

Також наразі проводяться роботи з армування третьої захватки плити проїзду споруди №5 (з’їзд з мосту через р. Старий Дніпро) для подальшого її бетонування. При цьому буде укладено 240 куб. м бетону та 85 тонн арматури. Загалом процес влаштування залізобетонної плити проїзної частини складається з бетонування 9-ти захваток.

Паралельно з цим проводяться роботи з антикорозійного захисту балок прогонової будови споруд №3 та №5 та зі зварювання раніше змонтованих блоків прогонової будови споруди №5.

На споруді №4 (балковий міст через р. Старий Дніпро) проводяться роботи з опускання прогонової будови мосту через р. Старий Дніпро (споруда №4) на капітальні опори в проєктне положення. Також продовжуються роботи з будівництва стапелю та підкранових колій для роботи козлового крану.

Для прискорення виконання робіт з будівництва першої черги всього об’єкту генеральним підрядним підприємством виконуються роботи і на будівельному майданчику в районі Кривої Бухти. Тут ведуться роботи для укрупненого збирання секцій вантового мосту через р. Дніпро (споруда №10). Наразі вже укрупнено 30 ортотропних плит секції прогонової будови споруди №10 для подальшого її монтажу.

На споруді №17 проводяться ремонтні роботи згідно проєктних рішень, визначених проєктною організацією на підставі обстеження існуючого стану споруди.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: