circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Новомиколаївський район очолив новий керівник

26.12.2019, 10:10

text
Поділитися:

Перший заступник голови облдержадміністрації Іван Федоров оприлюднив Розпорядження Президента України щодо призначення головою Новомилаївської районної державної адміністрації Віталія Володимировича Татаренка.

Вітаючи новопризначенця, Іван Федоров зазначив, що в районі існує чимало питань, які потребують втручання місцевого активу, адже ніхто інший не знає, що краще для району.

− У мене сьогодні дві мети перебування у Новомиколаївсьуоиу районі: представити нового очільника району та озвучити головні пріоритети та завдання. Перше завдання − стати на захист своєї території та долучитися до роботи робочої групи з удосконалення адміністративно-територіального устрою нашої області. Не менш важливе для голів райдержадміністрації та районної ради – контролювали раціональне використання бюджетних коштів. Також звертаюся до активу: на початковому етапі головування допоможіть керівникові, приносьте свої пропозиції та зауваження. Ініціатива має йти від Новомиколаїського району до обласної адміністрації, а не навпаки, − зазначив Іван Федоров.

Віталій Татаренко – уродженець Новомиколаївського району (с. Новомиколаївка). За фахом – інженер-механік, навчався у Запорізькому національному технічному університеті. До останнього часу працював за фахом на різних підприємствах Запорізької області. Останнім місцем роботи було ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Ріст»».

У рамках робочої поїздки до Новомиколаївського району Іван Федоров також відвідав Запорізький кінний завод, що працює у с. Трудове.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: