circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Новий Центр масової вакцинації відкрили у Шевченківському районі

10.11.2021, 17:25

text
Поділитися:

За ліком це вже тринадцятий пункт на території міста. Відсьогодні заклад працюватиме щоденно на другому поверсі торговельного центру, що на проспекті Моторобудівників. У день відкриття ознайомитися із роботою центру вакцинації завітав виконуючий обов’язки міського голови Анатолій Куртєв.

Перш ніж пройти вакцинацію в цьому центрі, охочим отримати щеплення вимірюють температуру. Після цього треба підписати згоду на процедуру.

Як працює центр масової вакцинації у перший день відкриття перевірив виконуючий обов’язки міського голови, секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

Нині прямо у центрі щеплень можна отримати і міжнародне свідоцтво про вакцинацію та навіть у друкованому вигляді. На це потрібно близько 15 хвилин після проходження повного курсу. Лікарка сімейної медицини амбулаторії №5 Олена Головчанська зазначає, для цього потрібен закордонний паспорт, оскільки у сертифікаті вказується його серія та номер, також лікарі перевіряють коректність транслітерації, аби у власника сертифіката не виникало питань на кордоні.

Позаштатна радниця міського голови, директорка КНП “Центр ПМСД №9” Ганна Головко додає, за правами міжнародний та внутрішній сертифікати не відрізняються, але, якщо людина пред’являє міжнародний сертифікат в телефоні, потрібно пред’явити паспорт.

Наразі у Шевченківському районі мешкає близько 146 тисяч жителів. Раніше для них були відкриті центри вакцинації на Авраменка, 4 та на Харчовій, 2. Надають такі послуги і в супермаркеті на Оріхівському шосе.

Розташування нового центру вважають вдалим через географію. Директорка КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» Людмила Стацюк пояснює, дістатися до нього громадським транспортом можна з будь-якої точки району.

За три тижні у Запоріжжі з’явилися вже 13 центрів масової вакцинації. І робота у цьому напрямку триватиме, зазначив виконуючий обов’язки міського голови Анатолій Куртєв. Головні вимоги до нових центрів – зручність розташування та можливість дістатися до центру громадським транспортом. Також з 14 листопада щонеділі працюватимуть центри вакцинації у храмах міста.

Також розглядається можливість відкриття ще одного центру масової вакцинації в районі проспекту Металургів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: