circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Новий міст через Дніпро у Запоріжжі можуть відкрити за 3 роки

12.03.2020, 11:11

text
Поділитися:

Підрядна організація вже розпочала підготовчі роботи для відновлення будівництва мостів через р. Дніпро у Запоріжжі. Угоду про проведення робіт вже підписано. За умови стабільного фінансування першу чергу будівництва підрядник готовий завершити за 2,5 – 3 роки. Про це йшла мова під час зустрічі міського голови Володимира Буряка з керівництвом «Служби автомобільних доріг у Запорізькій області» та представниками компанії «Онур», яка пройшла у середу, 11 березня.

Міський голова Володимир Буряк у середу, 11 березня, зустрівся з керівництвом «Служби автомобільних доріг у Запорізькій області» та представниками компанії «Онур». Під час зустрічі у міськвиконкомі обговорили відновлення будівництва мостових переходів, строки завершення першої черги робіт, напрямки подальшого співробітництва з міською владою задля будівництва запорізьких мостів.

– Дуже б хотілося, щоб будівництво мостів нарешті зрушило з мертвої точки. Сьогодні запросив вас на зустріч, щоб обговорити найближчі плани робіт, яка допомога, можливо, потрібна від міста у вирішенні тих чи інших питань, – сказав Володимир Буряк.

Міський голова наголосив, що важливо оперативно вирішувати всі організаційні питання, створити необхідні умови для робітників, які працюватимуть на цьому важливому для міста об’єкті. Міська влада зі свого боку у рамках законодавства готова співпрацювати у всіх важливих питаннях.

Начальник «Служби автомобільних доріг у Запорізькій області» Андрій Івко нагадав, що проєкт будівництва мостів був відкоригований та пройшов усі погодження. Відбувся тендер на продовження робіт. Переможець, компанія «Онур», вже розпочала підготовку до відновлення будівництва.

– Хочу подякувати Запоріжжю за виділення частини коштів, що дозволило відкоригувати проєктну документацію. Угоду з підрядником підписано. За умови стабільного фінансування підрядник готовий прискорити завершення першої черги будівництва, – зазначив Андрій Івко.

Відзначимо, перша черга будівництва передбачає спорудження трьох смуг руху на кожному з двох мостів. Підрядники повідомили, що за умови необхідного фінансування здатні завершити першу чергу за 2,5-3 роки. На даний момент, за словами Андрія Івко, загальні обсяги фінансування на 2020 рік можуть скласти 1,26 млрд гривень. Ці кошти складаються зокрема з 750 мільйонів гривень перехідних залишків з держбюджету минулого року, обіцяних на цей рік 500 мільйонів гривень. Однак ці гроші ще потрібно отримати.

За результатами наради Володимир Буряк доручив опрацювати низку питань. Зокрема щодо розведення транспортних потоків під час будівництва, оперативного погодження необхідних документів з міськими службами, налагодження роботи будівельного майданчика. Найбільш важливі питання профільні служби мають наприкінці березня розглянути безпосередньо на місці будівництва.

Також міський голова звернув увагу підрядника, «Служби автомобільних доріг у ЗапорІзькій області», на необхідність заздалегідь опрацювати питання руху транспорту після завершення першої черги будівництва, особливо у той час, коли рух транспорту греблею «Дніпрогесу» перекриють через виконання ремонтних робіт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: