circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Новий термінал Запорізького аеропорту став заручником бюрократії

22.05.2020, 17:56

text
Поділитися:

Великий, сучасний та функціональний. За 2,5 роки новий термінал аеропорту у Запоріжжі фактично з нуля збудували коштом міської громади. І зараз він вже готовий відкрити свої двері для пасажирів. Однак спершу необхідно пройти певні процедури та завірити необхідні папери. Так званий титул будівництва нового пасажирського термінала із квітня знаходиться в обладміністрації. Але документ і досі не підписали, попри те, що до запуску все готове. Стурбованість через це висловив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк, який увесь процес будівництва тримав на власному контролі.

Із розбудовою летовища містом зацікавилася низка авіаперевізників. З’явилися нові рейси, розширилася географія польотів. Завдяки збільшенню повітряних сполучень покращується міська інфраструктура, до Запоріжжя заходить бізнес та з’являються нові робочі місця, зазначають депутати міськради.

У міськраді впевнені: ситуація, яка склалася із документами, має суто політичний підтекст.

Активно обговорюють питання Запорізького аеропорту політичні експерти та політологи. Останні зазначають: не можна допустити, щоби політичні ігри та подібний тиск з боку обласної влади стали на заваді подальшого розвитку Запоріжжя та розширенню його економічних можливостей.

Юристи ж наголошують: для будь-яких документів існують певні терміни для розгляду. Тож у разі порушень з боку області, місто спроможне розглядати ситуацію вже у правовому полі.

Володимир Буряк зазначив: Запоріжжя сподівається на підтримку центральної влади у вирішенні цього питання. Відповідне звернення мають розглянути вже на найближчій сесії міської ради.

Аби з’ясувати причину проблем із паперами, наші журналісти звернулися за офіційним коментарем до обладміністрації, однак відповіді на момент виходу сюжету не отримали.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: