circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям, котрі опинилися у складних життєвих обставинах, надають допомогу

18.09.2019, 09:04

text
Поділитися:

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна відбулося чергове засідання спеціальної комісії з питань надання адресної грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

У засіданні взяли участь представники Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, обласної ради та комунальної установи «КІОЦ».

На розгляд комісії було представлено 328 заяв від жителів області. Їх опрацьовано відповідно до Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання адресної грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах у 2018-2019 роках.

У Департаменті соціального захисту населення ОДА повідомили, що через відсутність коштів в обласному бюджеті для виплати грошової допомоги у відповідному бюджетному періоді адресну допомогу призначено 29 жителям.

Заявникам, прохання яких вирішено позитивно, буде надіслано коротке текстове повідомлення з номера «DOPOMOGA» на номер мобільного телефону, зазначений у заяві, щодо отримання допомоги.

Фахівці установи «КІОЦ» надішлють заявникам письмові повідомлення про відмову в призначенні грошової допомоги відповідно до п.11 Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання адресної грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах у 2019 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: