circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Обдарованим запорізьким школярам виплатять стипендії

07.05.2018, 11:11

text
Поділитися:

Розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації затверджено Положення про обласну премію в галузі освіти для обдарованої та талановитої учнівської молоді Запорізької області.

Згідно з документом премія призначається здобувачам загальної середньої та позашкільної освіти, переможцям всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.

Призначення премії здійснюється один раз на рік за результатами досягнень кандидатів на премію з 01 червня попереднього року по 01 червня поточного року.

Виплата премій здійснюється в таких розмірах: кандидатам, які посіли призові місця на ІV етапі всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості та IIІ етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України:

І місце – 3 тис. грн.;
ІІ місце – 2 тис. грн.;
ІІІ місце – 1 тис. грн.
Кандидатам, які посіли призові І, ІІ, ІІІ місця на V етапі всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, установлено премію в розмірі 5 тис. грн..

У разі, якщо кандидат переміг у двох та більше конкурсах чи олімпіадах, премія виплачується за кожне призове місце окремо у визначених розмірах.

Виплата премій здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету на відповідний бюджетний період.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: