circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Обласна влада працюватиме над поверненням вантажопотоків до Бердянського порту

19.01.2021, 08:29

text
Поділитися:

Про це заявив Олександр Старух під час зустрічі з представниками Бердянського морського торговельного порту, регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця», промислових і агропромислових підприємств регіону.

Під час наради учасники розглянули можливі перспективні напрямки розвитку державного підприємства БМТП та покращення транспортно-логістичної системи Запорізької області.

Бердянський порт має довгу історію. Були злети та падіння. Діяльність підприємства, на якому працює понад 600 осіб і яке сплачує податки до бюджетів усіх рівнів, є важливою для соціально-економічного розвитку Бердянська та Запорізької області. Це єдиний морський транспортний вузол Запорізької області, і нам варто розвивати транзитний потенціал регіону, – наголосив Олександр Старух під час наради.

Виконуючий обов’язки директора порту Микола Таранов повідомив, що підприємство спеціалізується на роботі з усіма видами вантажів, в тому числі, які потребують спеціальних умов перевантаження і зберігання, з сухопутних видів транспорту на морські судна та у зворотному напрямку.

БМТП обслуговується залізничною станцією та має сучасний залізничний в’їзд до перевантажувальних терміналів. На території розташовано: 8 причалів, 9 суховантажних критих складів, 21 суховантажний відкритий майданчик, майже 40 кранів. Керівник звернувся до представників промислових та агропромислових підприємств з пропозицією розглянути питання можливої співпраці та переправлення їх експортної та імпортної продукції через порт.

В свою чергу, директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Олександр Заруба зазначив, що вже ведеться робота з аналізу інфраструктури та рухомого складу для оцінки можливостей співпраці з Бердянським морським торговельним портом. Так, планується проведення реконструкції та ремонтних робіт залізничних шляхів, які забезпечують транспортування вантажів до Бердянська. Також у наявності 30 локомотивів, чого в цілому вистачає для безперебійної та ритмічної доставки вантажних вагонів до порту.

Ми разом маємо створити всі умови. Об’єднати можливості регіону, підприємств області та самого порту, щоб збільшити вантажообіг, зберегти колектив і в жодному разі не допустити подальшого скорочення робочих місць, – зазначив Олександр Старух наприкінці зустрічі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: