circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Обласна влада сподівається надати друге дихання санаторію «Великий Луг»

25.05.2021, 09:00

text
Поділитися:

Очільник регіону Олександр Старух провів нараду з питань використання майна колишнього санаторію «Великий Луг», у якій взяли участь перший заступник голови ОДА Володимир Шустов, заступники голови Руслан Шиханов та Злата Некрасова, перша заступниця голови обласної ради Людмила Любим, депутати облради, керівники комунальних закладів, представники Фонду держмайна, Держгеокадастру, профільних Департаментів ОДА.

– Ми всі разом маємо концептуально вирішити, що робити з усіма без винятку будівлями колишнього санаторію та прийняти рішення, яке дозволить найбільш ефективно використовувати майно на користь регіону та громадян. На жаль, у нас вже є сумні приклади, тож маємо не допустити розграбування та руйнування цих споруд, – наголосив Олександр Старух.

Під час обговорення учасники наради зійшлися на думці, що на цій території доцільно розмістити два важливих соціальних заклади – обласний госпіталь для ветеранів війни та один із факультетів Хортицької реабілітаційної академії.

Як розповіла керівниця освітнього закладу Валентина Нечипоренко, у планах колективу академії надавати реабілітаційні послуги людям з порушеннями зору та слуху, які перехворіли на COVID-19. Свій план розвитку є і у госпіталю ветеранів. Однак найпершим завданням є поновити його роботу після завершення карантину, отримати ліцензію, вирішити питання щодо юридичної адреси.

Олександр Старух наголосив, що питання майбутнього цього майна остаточно мають вирішити депутати обласної ради, бо це їх сфера відповідальності.

Питання використання цих споруд не є компетенцією обласної державної адміністрації. За законом ми не можемо керувати комунальними установами та вирішувати їх подальшу долю. Тому всі важелі впливу – у обласної ради, – додав керівник ОДА.

За результатами засідання його учасники дійшли згоди щодо початку підготовки проєкту рішення сесії щодо прийняття до комунальної власності 10 приміщень колишнього санаторію. Всі технічні моменти опрацює робоча група у складі представників облдержадміністрації, обласної ради, Фонду держмайна та інших зацікавлених сторін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: