+3°

Обласні змагання з баскетболу пройшли серед студентів запорізьких вишів

29.11.2017, 18:28

video text

Відкрити обласні змагання випала честь представникам Металургійного та Гідроенергетичного коледжів. Аби зрозуміти — хто вийде з цього поєдинку переможцем знадобилось мінімум часу. Вже після першої чверті господарі арени випереджали опонентів із рахунком 18:2. У другій 10-хвилинці підопічні Євгена Баранова додали у свою скарбничку 14 очок. Гості – лише три. Тож перед великою перервою цифри на табло засвідчували розгром — 32:5.

У другій половині гри нещадне побиття немовлят не припинилось. Дуже кидалась в очі різниця в класі. У студентів гідроенергетичного коледжу — повний провал в обороні. Цим і користувались господарі. Без зайвого напруження вони проходили захисників та закидували з під кільця. У підсумку 62:9 — перемога за командою Євгена Баранова. Як зазначив керманич, для них виграти цей турнір є принциповим завданням. Адже окрім того, що це відбір на чемпіонат України, змагання ще й присвячені Сергію Кришку — колишньому керівнику фізвиховання в Металургійному коледжі.

Зазначимо, що торік саме представники Металургійного коледжу стали переможцями цих змагань. Сьогодні їх склад значно оновився. До них підключились й представники інших видів спорту, які мають добру фізичну підготовку. Як зазначив тренер — такі зміни дещо знизили загальний рівень гри. Втім Євген Баранов задоволений організованістю спортсменів та бачить усі передумови на здобуття золотих медалей. Чи вдасться це втілити стане відомо 30 листопада. Тоді й відбудуться фінальні поєдинки.