circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Обласний бюджет виділить кошти на проблемний колектор у Бердянську

17.05.2019, 12:59

text
Поділитися:

Місту Бердянськ перед курортним сезоном для запобігання виникненню надзвичайної ситуації техногенного характеру та можливого зриву курортного сезону необхідно виконати невідкладні роботи з відновлення аварійних ділянок головного самопливного колектора.

Про це йшла мова під час позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У засіданні взяли участь заступники голови облдержадміністрації Андрій Антонов та Віктор Скобліков, директор Департаменту цивільного захисту населення облдержадміністрації Володимир Шлея, керівництво Бердянської міської ради.

Врегулювання ситуації з ліквідації аварії каналізаційного колектора у м. Бердянськ знаходиться на контролі облдержадміністрації з самого початку. Ця аварія отримала класифікацію регіонального рівня. І хоча після першої аварії водопостачання в Бердянську було частково відновлено, вже потім відбулися повторні обвали. До подолання наслідків аварії приєдналися чимало фахівців.

Заступник Бердянського міського голови Григорій Горячов нагадав, що в ніч з 27 на 28 січня 2019 року навпроти Святомиколаївського храму сталася аварія на самопливному каналізаційному колекторі з обвалом верхнього склепіння трубопроводу. Цей об’єкт є головним міським каналізаційним колектором, який транспортує до 80% стоків усього міста. Внаслідок цих подій була порушена робота всієї каналізаційної системи м. Бердянськ.

Колектор виконаний із залізобетонних труб і введений в експлуатацію в 2002 році. За попередніми даними встановлено, що аварія сталася внаслідок газової корозії його верхнього склепіння (загалом з 27 січня відбулося обрушення колектора на дев’яти ділянках).

Для проведення ремонту на колекторі у м. Бердянськ є три джерела фінансування: міський бюджет м. Бердянськ, резервний фонд обласного бюджету та резервний фонд держбюджету.

Бердянська міська рада звернулася з проханням розглянути можливість виділення додаткових коштів з резервного фонду обласного бюджету в обсязі 8 млн. грн. на здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням надзвичайної ситуації на каналізаційному колекторі та напірному трубопроводі в м. Бердянськ.

За підсумками обговорення цього питання члени регіональної комісії прийняли рішення погодитися з виділенням додаткових 8 млн. грн.

Ситуація залишається на контролі облдержадміністрації та відповідних підрозділів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: