circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Обласний центр туризму та краєзнавства видав книжки про Запорізький край

11.02.2021, 15:58

text
Поділитися:

Які визначні дерева краю вдалося знайти під час експедицій учнівської молоді — можна дізнатися за допомогою цього видання. Найстаріший, звісно, – легендарний Запорозький дуб, але дослідили і нові локації. Детально описали 11 районів, знайшли близько 60-ти вікових дерев з історичним або меморіальним статусом.

А це усна історія Мелітопольського району, про яку дізнавалися у семи його селах. Зазвичай такі експедиції влаштовують лише деякі університети в Україні. Цього разу відомості зібрали самі діти. Раніше ці села були німецькими колоніями.

Наразі обласний центр туризму та краєзнавства є одним з найбільших позашкільних закладів в Україні. Його директор показує макет величезного сучасного скало-дрому, який збираються тут побудувати. Вартість проекту — понад 6 мільйонів гривень, висота обʼєкта — 12 метрів

На цей рік у центрі запланували провести чемпіонат з гірського туризму та конференцію до сторіччя української революції. Якщо дозволять карантинні обмеження, сподіваються організувати і водний похід по затоплених січах. Все це, вважають, дозволить привернути увагу молоді до туризму та краєзнавства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: