circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Обсяги промислового виробництва на Запоріжжі збільшуються

27.11.2018, 12:22

text
Поділитися:

За даними Головного управління статистики у Запорізькій області, у січні-жовтні 2018 року обсяги промислового виробництва в області в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року збільшились на 3,3%.

Обсяги виробництва у жовтні 2018 року в порівнянні з жовтнем 2017 року зменшилися на 0,4%, а в порівнянні з вереснем 2018 року збільшилися на 0,6%.

У Департаменті промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації повідомили, що зростання промислового виробництва за 10 місяців 2018 року в порівнянні з січнем-жовтнем 2017 року було обумовлено збільшенням обсягів виробництва на підприємствах добувної та переробної промисловості на 5,7%, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 3,8%.

Загалом за січень-жовтень 2018 року у порівнянні з відповідним періодом минулого року відбулося збільшення обсягів промислового виробництва у добувній промисловості і розробленні кар’єрів на 5,7%, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 11,1%, виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічної діяльності – на 13,4%, виробництві хімічних речовин і хімічної продукції – на 5,6%, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткування – на 5,6%, машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин і устаткування – на 4,3%, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 3,8%.

У харчовій промисловості зменшилися обсяги виробництва на 2,3%, у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 10 %. виробництві коксу та продуктів нафтоперероблення – на 3%.

Загалом промисловим комплексом області за січень-вересень 2018 року було реалізовано продукції (товарів, послуг) на суму 157,3 млрд. грн. (у відпускних цінах без ПДВ та акцизного збору).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: