circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Одеські дизайнери представили план оновлення Привокзальної площі

25.07.2018, 17:11

text
Поділитися:

Час змінюватися. Місцеві архітектори та дизайнери з Одеси розповіли городянам про недоліки Привокзальної площі. Для цього презентували детальний план оновлення території. У ньому запропоновані способи вирішення проблем щодо перевантаження ділянки транспортом і створення зон для відпочинку.

Запорізькій привокзальній площі майже 150 років. За цей час вона значно змінилася. Тут з’явилися недобудови. А на місці колишньої зеленої зони — парковка. Експерти запевняють: це значно псує загальний вигляд головних “залізничних воріт” нашого міста. Окрім цього, територія перевантажена громадським транспортом, тут процвітає привокзальна торгівля, а ще — відсутні зелені зони. На ці недоліки звертають увагу не лише туристи, а й самі запоріжці. Експерти впевнені: все це не лише псує імідж Запоріжжя.

Ці проблеми спеціалісти обговорили з городянами. На зустрічі презентували детальний план реконструкції території. У ньому передбачені зелені зони та місця для відпочинку. Оновити площу планують і задля вирішення проблем з громадським транспортом, привокзальною торгівлею та паркуванням.

Наразі спеціалісти готують кінцевий проект оновлення території площі. У ньому обіцяють врахувати всі побажання запоріжців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: