circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Один із будинків на проспекті Соборному просідає та тріщить по швах

24.07.2020, 21:32

text
Поділитися:

Тріщина вздовж п’ятиповерхівки на проспекті Соборному, 234 з’явилась декілька днів тому. І з кожним днем стає все більше. Помітна вона й у квартирах мешканців. 19-річна Влада живе на 5-ому поверсі. Каже, за ніч малі тріщини перетворились на великі, і вже почала відходити підлога. А двері у квартиру відкрити стало дуже важко.

І така картина спостерігається в усіх квартирах, які знаходяться у 3 під’їзді. Обурені мешканці кажуть, така ситуація склалась через нещодавнє підтоплення у підвалі. Хоч проблему ліквідували, але будинок почав просідати. Через це й утворилися тріщини, котрі щогодини збільшують у розмірах.

Раніше цим будинком опікувалось комунальне підприємство “Запоріжремсервіс”. Але на початку липня вони передали п’ятиповерхівку на баланс керуючої компанії “Місто для людей”. Проте, там кажуть, документи отримали лише сьогодні.

Аби прояснити деталі та створити план подальших дій, до п’ятиповерхівки прибула спеціальна комісія. У її складі представники науково-дослідного інституту будівельних конструкцій, міського департаменту з управління житлово-комунальним господарством, керуючої компанії та міської ради.

Цей будинок, що по проспекту Соборному, 234 побудували в 1950-ті роки під керівництвом архітектора Вегмана. Й він був включений до Держреєстру нерухомих пам’яток України. Тому його цілісність важлива не тільки для мешканців, а ще й для історії.

Наразі у п’ятиповерхівці мають встановити маячки, за допомогою яких будуть відстежувати зрушення плит.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: