circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Оголошено 15 найпотрібніших професій в Запорізькій області

15.11.2017, 12:29

text
Поділитися:

Восени традиційно спостерігаються сезонні зміни на ринку праці. Ті вакансії, які були затребувані в літній період, уже закриті, натомість зростає потреба в «осінніх та зимових» професіях. Наприклад, на цей час є неабиякий попит роботодавців на операторів котельні та кочегарів. Водночас, незмінним попитом у працедавців користуються продавці, водії, електромонтери, слюсарі, медсестри, токарі та представники інших робочих професій. Роботодавці також шукають бухгалтерів та інженерів з відповідним досвідом роботи.

За даними Запорізького обласного центру зайнятості, до ТОП-15 найпопулярніших на ринку праці області вакансій, які роботодавці надали до служби зайнятості, за станом на 01.11.2017 входять: оператор котельні (136 вакансій); кочегар-випалювач (52); продавець продовольчих товарів (50); водій автотранспортних засобів (46); електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (45); машиніст (кочегар) котельні (34); вантажник (33); слюсар-ремонтник (30); електрогазозварник (29); охоронник (25); слюсар-сантехнік (24); опалювач (24); молодша медична сестра (санітарка, санітарка-прибиральниця, санітарка-буфетниця) (23); продавець непродовольчих товарів (23); токар (22); сестра медична (21).

У той же час, на низку професій спостерігається великий дисбаланс між попитом на вакансії та пропозицією роботодавців.

Так, на 11 вакансій економістів претендує 130 зареєстрованих безробітних; юрисконсультів – на п’ять вакансій претендує 45 безробітних; бухгалтерів – 360 безробітних на 24 вакансій.

Нагадуємо, для пошуку роботи можна звернутися до будь-якого центру зайнятості області або скористатися послугою «Підбір роботи он-лайн» у соціальній мережі Фейсбук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: