circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Оголошено 4 варіанти реновації центру імені Покришкіна

09.07.2021, 08:26

text
Поділитися:

Голова Запорізької ОДА провів нараду з питання розвитку державного навчально-виробничого закладу авіаційного профілю «Запорізький центр льотної підготовки імені Маршала авіації О.І. Покришкіна».

До обговорення майбутнього центру долучились також фахівці профільних Департаментів ОДА, представники Широківської сільської ради, Регіонального відділення Фонду держмайна України та АТ «Мотор-Січ».

Цей майданчик має потужний потенціал, який потрібно розвивати. Однак визначати бездумно майбутнє державного майна ми не можемо. Тому необхідно напрацювати дієві пропозиції. Потрібне стратегічне бачення подальшого розвитку регіонального центру льотної підготовки, – наголосив очільник області.

Голова Широківської громади Денис Коротенко розповів присутнім про чотири варіанти розвитку території центру. Перший шлях – це відновлення роботи навчально-виробничого закладу. Другий – стати точкою розвитку малої та приватної авіації. Третій варіант – використовувати територію для проведення всеукраїнських та міжнародних івентів, фестивалів і змагань різного профілю. Також можна створити індустріальний парк або логістичний центр, де розмістить свої потужності та створить нові робочі місця не одна компанія.

Цей об’єкт може розвиватися і за основним профілем. У нашому регіоні є багато можливостей для формування єдиної системи підготовки майбутніх пілотів. Маємо авіаційний коледж, є багатомільйонні сучасні симулятори польотів і є цей об’єкт, де наявна злітна смуга і майданчики, які також можна використовувати для навчання майбутніх льотчиків, – прокоментував одну з ідей розвитку центру Олександр Старух.

Окремо учасники наради обговорили можливість та шляхи передачі навчально-виробничого закладу авіаційного профілю «Запорізький центр льотної підготовки імені Маршала авіації О.І. Покришкіна» у комунальну власність громади. Однак це питання ще потребує доопрацювання. Тому робота продовжиться і на наступній зустрічі обговорять юридичні моменти реалізації запропонованих ідей розвитку території льотного центру.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: