circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Оголошено категорії запоріжців, яким компенсуватимуть витрати на проїзд

20.03.2018, 13:01

text
Поділитися:

Урядом визначено пільгові категорії громадян, які матимуть право отримати грошову компенсацію за проїзд у громадському транспорті.

Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, серед окремих категорій громадян, які матимуть право на компенсаційні виплати за проїзд, визначено: особи, які постраждали внаслідок ЧАЕС 1 категорії; учасники ліквідації аварії на ЧАЕС 2 категорії; діти віком до 6 років, потерпілі від ЧАЕС, яким установлено інвалідність, пов’язану з ЧАЕС; учасники бойових дій; особи з інвалідністю внаслідок війни; діти віком до 6 років із багатодітних сімей; ветерани силових відомств; батьки військовослужбовців, які загинули, померли або пропали безвісти; особи з інвалідністю віком від 6 років та осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю 1 групи або дітей з інвалідністю.

При цьому для осіб, які мають право на пільги з оплати проїзду на міжміському сполученні, розмір виплати збільшується на 20%.

Для осіб з інвалідністю 1,2 груп та дітей з інвалідністю, які навчаються у вищих навчальних закладах, загальної середньої та професійної освіти, розмір виплати збільшується вдвічі.

Органи виконавчої влади за рахунок коштів громад можуть розширити коло осіб, на яких розповсюджуються вказані пільги.

Для осіб, які мають право на кілька пільг, щомісячна виплата призначається по найбільшій.

Місцеві органи виконавчої влади можуть відшкодовувати щонайменше 30 поїздок у місяць за рахунок власних бюджетів.

Нагадаємо, Кабінетом Міністрів України прийнято постанову «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах». Постановою затверджується порядок надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду всіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах, яким передбачається надання замість пільг компенсації, розмір якої щорічно буде визначатися місцевими органами виконавчої влади на відповідний рік, а також визначаються основні правові та організаційні засади надання компенсаційних виплат окремим категоріям громадян, які мають право на пільговий проїзд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: