circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Оголошено схему укрупнення районів Запорізької області

26.12.2018, 11:15

text
Поділитися:

Моделі нового адміністративно-територіального устрою Запорізької області обговорили учасники чергового засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації, яке відбулось під головуванням начальника Управління Олександра Билима. У заході взяла участь керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

Олександр Билим повідомив, що одна з моделей розроблена Міністерством регіонального розвитку спільно з експертами Центрального офісу реформ, друга модель – це альтернативний варіант системи адміністративно-територіального устрою та територіальної організації влади регіону, яка розроблена облдержадміністрацією за ініціативою, що надійшла з територій.

За результатами обговорення цих двох моделей адміністративно-територіального устрою Запорізької області більшість членів архітектурно-містобудівної ради висловилися на підтримку моделі, яка передбачає створення шести районів з центрами у містах Запоріжжя, Пологи, Бердянськ, Мелітополь, Енергодар та Токмак.

Крім цього, учасники засідання розглянули два проекти містобудівної документації та провели три консультації.

Схвалено без зауважень та рекомендовано до затвердження та погодження в установленому законом порядку проекти містобудівної документації: «Генеральний план села Павлівське Вільнянського району та План зонування території села Павлівське (у складі Генерального плану)» (Павлівська об’єднана територіальна громада); «Внесення змін до детального плану окремої території для розміщення сонячної електростанції на земельній ділянці, розташованій за межами населеного пункту с. Широке».

Члени ради обговорили та висловили свої рекомендації щодо трьох проектів містобудівної документації: «Генеральний план міста Вільнянськ та план зонування території міста», «Генеральний план та план зонування території села Кінські Роздори Пологівського району» та «Генеральний план та план зонування території с. Червоне Гуляйпільського району». За результатами наданих консультацій проекти рекомендовано доопрацювати, отримати та подати рецензію, винести на розгляд чергового засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: