circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Онлайн-університет відкрили в Запоріжжі

15.11.2017, 11:45

video text
Поділитися:

Вони ще навчаються в початковій школі, а вже — маленькі професори. Це — перший день в онлайн-університеті Ґете. Він з’явився на базі ЗНУ. Всі лекції — безкоштовні. Їх можна знайти в Інтернеті. А тут можна провести цікаві досліди. Семикласниця Єлизавета сьогодні вивчає хімію та фізику. Правила цих наук ми зустрічаємо щодня — прямо на кухні.

В онлайн-університеті Ґете є три факультети: «Людина», «Природа» і «Техніка». Процес навчання подібний до гри: учасники збирають «бейджі», тобто значки. І отримують, таким чином, нові титули – студента, бакалавра, маґістра, доктора і, нарешті, професора. У ЗНУ кажуть, цей процес для України — новий.

Також у цьому онлайн-університеті можна вивчити німецьку мову. Сьогодні в ЗНУ приїхав ведучий з Німеччини Крістоф Біманн. Демонструє закони фізики на простих прикладах. Наприклад, чому до кульки примагнічується папір. Все — через статичну електрику. Вчителі кажуть, так діти опанують складні науки в зовсім юному віці.

А ще тут, — як у справжньому університеті, — є дипломи. Їх отримала вся малеча. Далі хлопчики і дівчатка зможуть навчатися вже в Інтернеті. Лекції є на чотирьох мовах: українська, російська, грузинська та німецька. Це спільний проект Міносвіти та інституту Ґете.

Вікторія Біла, Сергій Регеда

Тeлеканал “Z”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: