circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Оновлені приймальні відділення у запорізьких лікарнях відкриють до кінця року

02.06.2021, 10:36

text
Поділитися:

В області триває будівництво приймальних відділень опорних лікарень. Під час проведення Дня громад голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух наголосив, що всі вони мають бути завершенні цьогоріч.

Звертаючись до присутніх на нараді, заступник голови облдержадміністрації Едуард Брутман повідомив, що з дев’яти відділень фактично завершено будівельні роботи у пяти. Однак частина медзакладів перебуває у стані введення в експлуатацію. Низку питань викликав стан справ у лікарні Енергодара, де фіксується низька якість проведених робіт. Крім того на дофінансування з місцевого бюджету чекають приймальні відділення міста Запоріжжя.

Олександр Старух доручив керівникам райдержадміністрацій взяти під особистий контроль питання якнайшвидшого завершення реконструкції відділень. Очільник області наголосив, що держава зі свого боку надала всі необхідні для цього ресурси. Тому черга територій взяти на себе відповідальність.

Коли у лікаря немає обладнаного приміщення чи потрібного інструменту, він не зможе якісно лікувати. Вже більше року триває оновлення медзакладів. На кожній території своя історія, свої труднощі. Але треба рухатись вперед. Коли до нас в гості приїздить Міністр регіонального розвитку чи представники європейських організацій-донорів, важливо демонструвати гарні приклади спільної роботи. В тому числі, щоб аргументувати наші фінансові потреби на наступний рік, – зауважив Олександр Старух.

З іншого боку, керівник облдержадміністрації зазначив, що в майбутньому має намір знайомити громадськість не тільки з позитивними, але й з негативними прикладами реалізації громадами інвестиційних проектів, щоб “країна знала своїх героїв”.

Наприкінці очільник області вкотре наголосив, що всі об’єкти, які зараз будуються, мають повністю відповідати новим будівельним нормам. Зокрема, має враховуватися питання безбар’єрності. Якщо говорити про лікарні, то мова йде в першу чергу про забезпечення вільного доступу до приміщень осіб з інвалідністю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: