circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Опалювальний сезон у Запоріжжі завершиться 7 квітня

02.04.2021, 09:26

text
Поділитися:

З 7 квітня у Запоріжжі завершується опалювальний сезон. Відключення теплоносія відбудеться 7 та 8 квітня. Міський голова Володимир Буряк доручив підготувати відповідне рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради. Нагадаємо, завершення опалювального сезону відбувається згідно з затвердженими державними нормами після того, як протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує 8°С. Саме тому, з урахуванням прогнозу погоди, опалювальний сезон у нашому місті буде завершуватися з 7 квітня. Виконавчий комітет міської ради підтримав це рішення.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії» опалювальний період закінчується, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує 8°С.

Рішення про закінчення опалювального періоду приймається органами місцевого самоврядування з урахуванням кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації теплових установок і мереж, державними санітарними нормами і правилами та іншими нормативними документами.

З урахуванням прогнозу погоди на найближчі дні міський голова Володимир Буряк доручив підготувати рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради. Виконавчий комітет підтримав рішення, згідно з яким опалювальний сезон закінчується з 7 квітня.

Концерн «Міські теплові мережі», підприємства та організації Запоріжжя, які здійснюють теплопостачання, повинні провести відключення споживачів теплової енергії.

Головам районних адміністрацій міської ради, департаменту з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради, департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради, департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради, департаменту культури і туризму Запорізької міської ради слід вжити необхідних заходів щодо відключення внутрішньобудинкових систем опалення.

Підприємствам і організаціям, керуючій компанії «Місто для людей», керуючій компанії «Мрія», КП «Наше місто», КП «Запоріжремсервіс», об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельним кооперативам, іншим управителям та власникам, співвласникам житлових будинків, будівель доручено провести відключення внутрішньобудинкових систем опалення. При цьому після відключення ці системи повинні залишатися заповненими водою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: