circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Орендарі землі сплатили до бюджетів Запорізької області 655 тис. гривень

26.09.2018, 11:53

text
Поділитися:

За результатами земельних аукціонів, проведених Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області протягом 9 місяців 2018 року, продано право оренди на сім земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 198,3351 га. Вони використовуватимуться для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на сім років. Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 654,9 тис. грн., яку орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Запорізької області.

Стартову ставку річної орендної плати було встановлено на рівні 8 % від нормативної грошової оцінки, що у грошовому еквіваленті складає 511,8 тис. грн. За результатами земельних аукціонів ставка річної орендної плати в середньому по Запорізькій області зросла до 9,69 % від нормативної грошової оцінки, завдяки чому забезпечено додаткове надходження до місцевих бюджетів області на загальну суму 142,8 тис. гривень.

Найвища відсоткова ставка за результатами торгів становить 12,72% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки у Таврійській сільській раді Токмацького району. Тут продано право оренди на земельну ділянку площею 49,9797 га, її вартість за результатами торгів – 241,4 тис. грн/рік, вартість 1 га – 4,8 тис. грн/рік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: