circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Організація ветеранів відзвітувала міському голові про виконану роботу

28.11.2019, 13:09

text
Поділитися:

Поважний вік. У Запоріжжі проживають понад 220 тисяч пенсіонерів. І більшість з них ветерани, які беруть активну участь у житті міста. Щороку вони звітують і про свою діяльність. Цього разу на зустріч запросили міського голову Володимира Буряка. Мер зазначив, наступного року у місті збережуть всі програми, спрямовані на підтримку ветеранів.

Олена Миколаївна ветеран праці і вже давно на пенсії, однак, зазначає, вдома ніколи не сидить. Кожен день в неї розписаний по хвилинах. Від занять у хорі до прогулянки з онуками. Не пропускає Олена Ратинська і збори у міській ветеранської організації. Цього разу прийшла на щорічний звіт. Каже, в останні роки бачить у місті чимало позитивних змін. Серед таких називає й роботу муніципального транспорту.

За останні 4 роки місто реалізувало чимало програм, спрямованих саме на соціальну допомогу. Зокрема, в сфері медицини та організації культурного дозвілля. Велика увага приділена оздоровленню ветеранів у пансіонатах, геріатричних та госпітальних відділення. У міських лікарнях діють програми з безплатного лікування очних та вушних хвороб.

Міський голова Володимир Буряк зазначив: попри проблеми із бюджетом на 2020-й місто продовжить дію усіх програм, що стосуються допомоги ветеранам. Також Володимир Буряк додав: у наступному році планують, щоб у госпітальному відділенні другої лікарні, геріатричному стаціонарі та місцевому пансіонаті мали можливість оздоровлюватися ще більше ветеранів. Також хочуть урізноманітнити й дозвілля літніх людей — зробити більше безплатних гуртків та концертів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: