circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

ОСББ Токмака отримали гранти з обласного бюджету

31.07.2018, 13:11

text
Поділитися:

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації визначено переможців конкурсу з отримання мікрогрантів для будинків ОСББ, розташованих на депресивних територіях Запорізької області, у 2018-2020 роках. У конкурсі брали участь ОСББ м. Токмак.

Так, на проведення заходів з енергозбереження мікрогранти вибороли такі ОСББ: «Щасливий дім – 34», «Зарічний-2016», «Моноліт 7.50» та «Калина 25».

Кожне з них отримає по 150 тис. грн.. на проведення капітального ремонту, заміну вікон та дверей у місцях загального користування

У конкурсі з отримання мікрогрантів на реконструкцію, капітальний ремонт існуючих електричних систем і обладнання переможцями стали ОСББ: «Сонячний 29», «Меркурій-50», «Ювілейний-41», «Ковальський 52», «Берізка 14» та «Господар 5А». Для кожного з цих ОСББ передбачено по 100 тис. грн.. на капітальний ремонт внутрішньобудинкових електричних мереж.

Крім цього, відбувся конкурс з отримання мікрогрантів на реконструкцію, капітальний ремонт покрівель будинків ОСББ, розташованих на депресивних територіях Запорізької області. Його переможцями визначено ОСББ: «Лідер –

Революційна 49», «Буревісник – 31», «Мрія – 85» та «Фортуна 50», які отримають по 200 тис. грн.. кожне. Ці кошти будуть спрямовані на капітальний ремонт частини покрівлі житлових будинків, які входять до складу цих ОСББ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: