circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

ОСББ Токмака отримають гранти на утеплення

28.12.2017, 08:37

text
Поділитися:

Розпорядженням голови облдержадміністрації визначено переможців конкурсу на отримання мікрогрантів на проведення заходів з енергозбереження будинків об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, розташованих на депресивних територіях Запорізької області, у 2016-2017 роках.

Визначено вісім ОСББ, розташованих у м. Токмак: «Жасмін 9», «Едем – 42», «Щасливий дім – 34», «Вікторія 48», «Фортуна 50», «Ковальська 32», «Ювілейний 41» та «Калина – 26». Переможці конкурсу отримають по 100 тисяч гривень на проведення заходів з енергозбереження будинків.

За повідомленням Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації, загалом у 2017 році відбулося два засідання конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу на отримання мікрогрантів на проведення заходів з енергозбереження будинків ОСББ, а також одне засідання з проведення конкурсу на отримання мікрогрантів на реконструкцію, капітальний ремонт покрівель житлових будинків ОСББ, розташованих на депресивних територіях Запорізької області, у 2016-2017 роках.

За результатами оцінювання проектних пропозицій, що надійшли на конкурс, конкурсна комісія визначила 28 переможців для отримання мікрогранта на загальну суму фінансування з обласного бюджету 2783837,5 грн., при цьому ОСББ на умовах співфінансування вклали у реалізацію заходів 785924 грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: