+3°

+3°

«ОСДЮСШОР з гандболу» і «ДЮСШ ім. лагутіна-2» – хто виявився сильнішим?

23.12.2021, 18:05

2 запорізькі команди зіграли фінальний матч першого туру чемпіонату України з гандболу. Він відбувається за участі юнаків 2007-2008 років народження. Спортсмени «ОСДЮСШОР з гандболу» та другий склад «ДЮСШ ім. Лагутіна» зійшлися на ігровому майданчику Палацу спорту «ЗТР», щоб з’ясувати хто з них сильніший.

Тренер команди «ОСДЮСШОР з гандболу» (м. Запоріжжя) Володимир Величко розповідає, поки що його команда грає без поразок. А це вже 3 тур., у кожному по 2 гри. Хлопці зіграли вже 6 ігор. Це вже крутий результат.

Початок матчу між запорізькими спортсменами був напруженим. Автором першого голу став представник «ДЮСШ ім. Лагутіна» Андрій Косарев. Однак суперники вдало атакували їхні ворота уже через кілька секунд. Після 8 хвилини матчу вихованці Ігоря Павленка та Володимира Ведмеденка почали відставати у рахунку. Під завісу першого тайму колективи пішли з явною перевагою «ОСДЮСШОР з гандболу» – 14:9. Тренер команди «ОСДЮСШОР ім. Лагутіна» (м. Запоріжжя) Ігор Павленко ділиться, були помилки в обох командах. Про своїх хлопців сказав, що хвороби дуже вплинували на рівень їх підготовки. Тепер вони відновлюють сили.

Другий тайм вихованці «ДЮСШ ім. Лагутіна» також почали впевнено, але потім втратили темп. Їхніх сил не вистачило, щоб наздогнати суперника. Результат другої 15-хвилинки – 19:14. Перевага за вихованцями Володимира Величка. У третьому таймі гравці «ОСДЮСШОР з гандболу» змогли закинути ще 4 голи. Однак суперники трималися від них на відстані в 7 м’ячів. Результатом матчу стала перемога «ОСДЮСШОР з гандболу». Кінцевий рахунок – 25:18

Тепер на переможців матчу чекає протистояння з першим складом “ОСДЮСШОР ім. Лагутіна”. Змагання відбудуться у лютому 2022-го року.