circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Останній дзвоник для запорізьких школярів пролунає 31 травня

06.05.2019, 13:34

text
Поділитися:

У запорізьких школах навчальний рік завершується у день, визначений самим закладом освіти. Проте Департамент освіти і науки облдержадміністрації пропонує провести свято Останнього дзвоника у всіх закладах загальної середньої освіти в єдиний день – 31 травня.

Водночас, у деяких закладах вирішено провести Останній дзвоник у суботу, 1 червня.

Вже після завершення навчальних занять для учнів 1-8-х та 10-х класів можуть бути організовані навчальні екскурсії чи навчальна практика.

Документи про повну загальну середню освіту будуть вручені випускникам 11-х класів після оголошення результатів основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання – до 25 червня 2019 року на урочистих зборах. Документи про базову освіту вручаються учням, які закінчили 9-й клас, у терміни, визначені навчальними закладами, після завершення державної підсумкової атестації.

Нагадаємо, державна підсумкова атестація для випускників 11-х класів закладів загальної середньої освіти, учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти і студентів закладів вищої освіти, які завершують повну загальну середню освіту у 2019 році, зараховуватиметься, як і торік, через результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів: української мови і літератури (українська мова) – обов’язковий; математики або історії України (період XX – початок XXI століття) – за вибором учнів; одного з навчальних предметів (із затвердженого переліку) за вибором випускника. ДПА розпочнеться 21 травня складанням ЗНО з математики, 23 травня – з української мови і літератури, завершиться оцінюванням з хімії 13 червня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: