+3°

Останній поєдинок 2017 року запорізькі футболісти завершили нічиєю

15.12.2017, 18:46

video text

Складати останній іспит першої половини сезону, футболістам новоствореного навесні клубу довелось у холодну та дощову погоду. Як потім сказав тренер — цей фактор, укупі із загальною втомою, дався взнаки. Протягом першого тайму шансів на взяття воріт у жодної з команд майже не було. Натомість багато сутичок, які закінчувались попередженнями та емоційними сперечаннями. Більш того, на старті зустрічі господарі ризикували втратити двох гравців. Спочатку на газоні опинився Ілля Корнєв. Згодом Євген Коньков. Обидва покидали поле кульгаючи, втім обійшлося без серйозних травм і хлопці повернулись у гру.

Забити Металургу так і не вдалося. Після перерви боротьба загострилась. Кількість падінь не зменшилась. До того ж розпалювались непорозуміння між спортсменами Таврії та суддями. Апогею конфлікт досяг під завісу поєдинку, коли гості таки вразили ворота опонентів, але гол не було зараховано. У підсумку – 0:0. Не дивлячись на те, що представники Таврії незадоволені таким результатом, їх вразило те, з якою завзятістю борються підопічні Володимира Шаповалова.

На цю мить у Металурга одна поразка, одна перемога та нічия. Наставник колективу майже не має сумнівів, що його колектив вийде до наступного етапу змагань. Щодо Таврії, для неї це був другий матч. У першому – вони перемогли. Стосовно своєї групи, вважають, що Металург – їх єдиний конкурент і теж впевнені, що вийти далі буде нескладно. Власне, боротьба продовжиться вже наступного року. А поки що команди йдуть на канікули.