circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Освітянський стаж запорізьких династій вимірюється століттями

24.02.2020, 19:50

text
Поділитися:

Вони передають знання віками. В Палаці культури “Орбіта” влаштували родинне свято з вшанування вчительських династій. Тут зібрали п’ятнадцять педагогічних династій Вознесенівського району, загальний освітянський стаж яких становить кілька століть.

У дружній родинній атмосфері за столиками зібралися вчительські династії. Для них це можливість побути разом і поспілкуватись. А ще дізнатись про педагогічний шлях кожної родини. Микола Миколайович — викладач історії та права. Його учительський стаж – 35 років. Микола Миколайович жодного разу не пожалкував про обраний життєвий шлях. Викладач Веселівського професійного аграрного ліцею, представник династії Микола Санін каже, педагогічна діяльність стала приємною і невід’ємною частиною життя. Своїм вибором він завдячує своїм вчителям. А саме вчительці історії та літератури.

Племінниця Миколи Миколайовича Олександра продовжує трудову династію свого дядька, а також батьків. Але зараз працює в дитячому садочку. Вона пишається тим, що має династію, загальний педагогічний стаж якої 105 років. Вихователька дитсадка №155 “Калинка”, представниця династії Олександра Бобкова зізнається, для неї приклад і мама й тато, але більш за все дядько, він багатогранна людина, він багато знає, багато досягає, він – приклад.

А ще представники вчительських династій взяли участь в безпрограшній лотереї. Крутили барабан і витягали на папірцях написані назви призів, які виграли.

Виграна побутова техніка, знадобиться в господарстві. Разом з нею педагогам вручили й солодкі подарунки. Головна спеціалістка територіального відділу освіти Вознесенівського району Руслана Діденко відзначає, такі заходи – це, по-перше, популяризація професії, по-друге, вчитель дуже багато часу віддає своїй роботі, і віддає дітям, яких вчить, але на жаль, не так часто він віддає свій час своїм дітям, тому це популяризація професії та час для того, щоб побути в своїй родині, зі своїми дітьми, та близькими.

А творчі колективи підготували для освітян святкову програму. Організатори сподіваються, що започаткований захід стане традиційним. Адже він сприяє популяризації професії педагога.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: