circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Передано до суду справу санаторію «Лазурний»

24.11.2017, 10:04

text
Поділитися:

Бердянською місцевою прокуратурою завершено процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні за фактом невдалого початку роботи дитячого закладу санаторного типу «Лазурний» у місті Бердянську, повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

Відповідно до положення про ДЗСТ «Лазурний», затвердженого ПрАТ «Приазовкурорт» 17.06.2016, дитячий заклад санаторного типу «Лазурний» – постійно діючий, пристосований заклад, призначений для оздоровлення, відпочинку, розвитку дітей.

Встановлено у ході слідства та підтверджено в суді, що на початку червня 2017 службова особа філії ПрАТ «Приазовкурорт» «Клінічний санаторій «Лазурний»», дізнавшись про те, що Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради оголошено тендер на закупівлю – послуг дитячих таборів (послуги дитячих закладів оздоровлення та відпочинку) для дітей учасників АТО, та дітей, батьки яких (один з батьків) загинули під час бойових дій, з метою отримання права на участь у вказаних тендерних закупівлях, знаючи, що управлінням Держспоживслужби в м. Бердянську не підписано АКТ приймання дитячого табору відпочинку ДЗСТ «Лазурний», внаслідок виявлення порушень санітарних правил, використовуючи бланк приймання дитячого табору відпочинку встановленого зразка склала завідомо неправдивий офіційний документ з підробленими підписами.

На підставі вказаного підробленого документу, тендер був виграний та до ДЗСТ «Лазурний» з міста Дніпро для оздоровлення та відпочинку направлено 245 дітей.

Завдяки якісному забезпеченню процесуального керівництва, позиції прокурора та справедливому розгляду справи Бердянським міськрайонним судом, вказану особу засуджено за ч.1 ст.366 Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі 250 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 4250 гривень з позбавленням права обіймати певні посади та займатися певною діяльністю строком на 1 рік. Застосовано Закону України «Про амністію», правопорушника звільнено від кримінального покарання внаслідок досягнення пенсійного віку.

Також, за фактом порушення санітарних правил та норм у дитячому закладі санаторного типу «Лазурний» скеровано для судового розгляду в листопаді 2017 року до суду обвинувальний акт передбачений ч.1 ст.325 Кримінального кодексу України відносно службової особи суб’єкта підприємницької діяльності, яка надавала послуги дієтичного харчування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: