circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Переглянуто умови призначення запорізьким студентам стипендій ОДА

15.03.2018, 13:09

text
Поділитися:

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації затверджено Положення про стипендію Запорізької обласної державної адміністрації студентам закладів вищої освіти Запорізької області.

Згідно з документом стипендія призначається студентам другого і старших курсів та студентам магістратури закладів вищої освіти Запорізької області, які навчаються за денною формою, за визначні успіхи у навчанні, науковій роботі, у громадському житті навчального закладу і регіону.

Cтипендія облдержадміністрації виплачується студентам закладів вищої освіти Запорізької області державної, комунальної та приватної форм власності. Загалом в області діють 11 вишів (раніше до переліку входило 10, до них додався Комунальний вищий навчальний заклад «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради). . Кожен із них може мати одного стипендіата облдержадміністрації. Кандидати на отримання стипендії висуваються вченими радами закладів вищої освіти за пропозиціями стипендіальних комісій та за згодою органів студентського самоврядування цих закладів.

Стипендія Запорізької обласної державної адміністрації призначається двічі на рік за результатами навчального семестру та виплачується в розмірі 2000 гривень щомісяця, протягом кожного навчального року, з вересня по червень включно (10 місяців).

Виплата стипендій облдержадміністрації здійснюється за рахунок коштів власних ресурсів обласного бюджету на відповідний бюджетний період з урахуванням його можливостей.

Позбавлення або призупинення виплати стипендії облдержадміністрації студенту закладу вищої освіти Запорізької області може бути здійснено за поданням відповідного закладу вищої освіти за порушення стипендіатом навчальної дисципліни, за вчинок, не сумісний зі статусом студента, у разі відрахування стипендіата з навчального закладу або від’їзду за кордон на навчання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: