+3°

+3°

Перемогою для запоріжців завершилася гра на міжнародному турнірі з гандболу

30.08.2018, 17:43

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі . Хоча господарі володіли ігровою перевагою та контролювали м’яч, гості вдало користувалися контратаками і швидко зрівнювали рахунок. Майже весь перший тайм різниця на табло не перевищувала двох м’ячів.

Другий тайм одесити повністю віддали запоріжцям. Не було вже тих швидких контратак, які в першому таймі допомагали гостям. Господарі це відчули і підсилили натиск. Фінальний свисток зафіксував рахунок 46-38.

Незважаючи на упевнену перемогу, у головного тренера “ЗНТУ-ЗАБ” до своїх гравців залишилися питання. Ростислав Ланевич вважає, що до старту національного чемпіонату ще треба серйозно попрацювати. Чемпіонат України в суперлізі стартує 8 вересня. “ЗНТУ-ЗАБ” у першому турі у Львові зіграє з “Політехніком”.