+3°

+3°

Перемогою запоріжанок завершився баскетбольний матч чемпіонату Європи

17.08.2018, 15:44

Збірна Норвегії – не найсильніший суперник для українок по групі С. Проте початок матчу змусив понервувати. Хоча господарки відзначилися першими, згодом норвежки зробили ривок – 4:1. Суперник вдало знаходив шпарини у блоці української команди. У підопічних Гарія Єгіазарова в ці хвилини не спрацювали ігрові зв’язки.

Багато часу, щоб зібратися, українкам не знадобилося. Наші волейболістки швидко вгамували передстартове хвилювання. Допоміг вчасно взятий Гарієм Єгіазаровим тайм-аут, в якому керманич вніс певні корективи.

Після цього, українки змінили хід матчу. Перший сет завершився з рахунком 2516 на користь господарок. У другій партії перевага наших спортсменок стала значнішою 25:10 за 19 хвилин. А ось у 3-му таймі українки знову втратили контроль над ситуацією. У ході гри підопічні Гарія Єгіазарова поступалися – 7:16. Здавалося – варто налаштовуватися на четвертий сет. Але українки зробили потужний спурт – 18:3. Кінцевий рахунок партії – 25:19, і перемога збірної України – 3:0.

Матч наступного туру збірна України проведе 18 серпня у Чорногорії. Вдома ж ми побачимо наш колектив 22 серпня. На майданчику палацу спорту “Юність” команда Гарія Єгіазарова зустрінеться з гречанками.