circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Перша козацька школа в Україні відзначила 25 річницю

02.04.2018, 20:32

text
Поділитися:

Ставай, рівняйсь, струнко! Перша козацька школа в Україні відзначила свою двадцять п’яту річницю. Запорізька “Школа Джур” стала взірцем для всієї держави, тому сьогодні саме завдяки місцевим патріотам кількість таких осередків у регіонах збільшується. Діти віком від 5 до 21 року готуються до військової служби. Для цього юних патріотів виховують на історичних прикладах.

На плацу “Школи Джур” зібралися юні патріоти з різних районів міста. Тут вони показують свої вміння. Адже вже 25 років у закладі виховують хлопців і дівчат за традиціями джур Запорозької Січі. Діти вивчають військову підготовку, бойові мистецтва, історію України. Усе це потрібно, аби виховати справжнього громадянина, захисника держави та патріота.

Олег Коломоєць, депутат Запорізької міської ради, зазначив, ми зобов’язані любити Україну так, як любили її козаки. Жити і будувати її так, як мріяли всі покоління українського народу. Депутат побажав учням Школи бути гідними захисниками Української держави!

Чверть століття тому в Україні взагалі не було закладів, де можна було навчитися мистецтву бути козаком. А зараз у Школі вже більше семиста вихованців віком від 5 до 21 року. Замість “груп” тут — “сотні”. І кожна займається своєю справою — рукопашним боєм, греко-римською боротьбою, долікарською допомогою. Є тут і мистецька сотня. Зараз її вихованці вчаться танцювати гопак. А ще діти відвідують сотню історії України та козацтва. Для цього у закладі музейна кімната.

Далі юні джури продовжать сягати нових вершин козацького мистецтва. Зараз їм дуже необхідне облаштоване місце для тренувань на території закладу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: