circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Перша в Україні лабораторія гарденотерапії відкрилася у нашому місті

09.12.2019, 18:30

text
Поділитися:

Лікування садом та рослинами. Перша в Україні лабораторія із гарденотерапії відкрилась у Запоріжжі. Вона працюватиме у Хортицькій реабілітаційній академії. Там діти займатимуться садівництвом і одночасно будуть проходити реабілітацію.
Відтепер у Хортицькій реабілітаційній академії працює лабораторія з гарденотерапії. Тут учні працюватимуть із насінням: досліджуватимуть його, лікуватимуть та вирощуватимуть рослини. Для цього кімната умовно поділена на три блоки. Це і зона хімічних, і оптичних досліджень та місце для практичних робіт. Для роботи тут створені всі умови. Є сучасні мікроскопи, спеціальні дозиметри, якими можна виміряти рівень радіації та нітратів.

Зараз в академії навчаються близько сотні студентів, які працюватимуть у лабораторії . Також тут займатимуться діти з інвалідністю. За допомогою гарденотерапії можна буде поліпшити їхній психологічний та фізичний стан. Проте фахівці кажуть, що цей метод буде корисним і людям похилого віку. На цю новацію виділено близько 300 тисяч гривень. Це грантові кошти, які виграли завдяки участі у спеціальній програмі ПРООН.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: