circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Перший інформаційний телеканал міста святкує другий день народження

08.10.2018, 22:14

text
Поділитися:

Завжди перші, вже два роки. Перший інформаційний телеканал міста святкує другий день народження. За цей час на “Z”  з’явилося чимало нових  проектів, оновилося обладнання, працює  нова студія.  А ще стало  більше прямих  ефірів і  новин.

Телеканал “Зет” з’явився на день народження міста — 7 жовтня 2016 вперше вийшла у прямому ефірі інформаційно-аналітична програма “Акценти”. Протягом 2-х років вона зазнала суттєвих змін. Оновився формат “Акцентів” –  вони стали більш насиченими та динамічними. З’явилася можливість вести діалог із  глядачами у прямому ефірі та спілкуватися з експертами за допомогою сучасних технологій. А ще над “Акцентами” тепер працює  окрема команда журналістів.
За останній рік з’явилися на “Зет” і нові програми. Серед них ще одна інформаційно-аналітична передача “Про головне”, в якій ведучий разом із  політиками, експертами та відомими запоріжцями  обговорює актуальні для міста теми. Ще один новий проект телеканалу – “Комунальна варта”. Його команда завжди готова приїхати на допомогу для  вирішення комунальних проблем.

“Очі” та “вуха” на телеканалі –  це журналіст і оператор. Найбільше людей задіяні саме у створенні новин. Кількість інформаційних випусків теж збільшилася. З 13:00  щогодини ми виходимо  для вас у прямому ефірі. У штаті телеканалу працює до десяти журналістів і стільки ж операторів, закоханих у свою роботу. Зйомку координує журналіст — він же і пише сюжети. Усі тексти створюються у ньюзрумі. Цього року тут зробили ремонт та оновили техніку.

Текст із відео поєднують режисери монтажу і звідси вже виходить повноцінний сюжет. Готовий матеріал  передають в апаратний блок. І він з’являється на екранах глядачів.

Ще один здобуток телеканалу за цей рік –  нова сучасна мультимедійна студія. Вона поділена на спеціальні майданчики одразу для кількох програм. Наразі в ефірі телеканалу наживо транслюють сесії міської ради, футбольні матчі, а журналісти роблять прямі включення з важливих для міста подій. У майбутньому на глядачів першого інформаційного чекає ще більше нових програм та цікавих  проектів.

Із днем народження зетівців привітав і міський голова Володимир Буряк.  Свій день народження колектив “Зет”у  вкотре відзначив на роботі. Протягом дня наша команда у прямому ефірі транслювала для вас події з Покровського ярмарку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: