circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Першокласники спецшкіл Запоріжжя розпочали навчання у “Новій українській школі”

24.10.2018, 14:04

text
Поділитися:

Освіта без меж. У школі-інтернаті “ Орієнтир” навчаються більше двох сотень дітей. Всі вони потребують особливого вчителювання, оскільки мають проблеми із зором. Цього року там теж розпочались навчання за програмою “Нової української школи”. Для першокласників уроки проводять в інтерактивній формі.

Оплесками учні школи-інтернату “Орієнтир” підтримують один одного на заняттях. Цього року тут набрали три перших класи. Вони вчаться вже за програмою “Нової української школи”. Здавалося б, тут такі ж самі уроки та завдання, але – ні. Букви та слова діти вивчають на дотик, запам’ятовують їхню форму, а потім малюють на папері. Так розвивають пам’ять, тактильні відчуття та засвоюють матеріал. Вчителі кажуть: їхня головна мета — допомогти дітям із вадами зору адаптуватись у суспільстві.

Для занять із такими учнями у школі є спеціальна техніка, за допомогою якої школярі можуть самостійно вивчати матеріал та читати книжки. На них дитина може змінювати колір тексту, бо деякі учні можуть читати лише у певній кольоровій гамі. Також можна самостійно збільшувати текст, фотографувати та навіть брати додому спеціальні пристрої .

Своїми досягненнями викладачі “Орієнтиру” поділилися з колегами з інших навчальних закладів України. Тут відбувся всеукраїнський семінар. На ньому обговорювали навчання за програмою “Нової української школи” для дітей із вадами зору.

Семінар триватиме ще 2 дні. Його учасники зазначають: у навчальних закладах, де працюють, намагаються робити усе можливе, аби кожна дитина відчувала себе комфортно та отримувала якісну освіту. Для того, щоб потім вступити до вишу та здійснити свої мрії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: