circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Перспективи розвитку області обговорили на засіданні у Запоріжжі

28.11.2018, 10:56

text
Поділитися:

 

Введення воєнного стану в регіоні, реформа децентралізації та перспективи розбудови області на найближчі роки. Про це говорили на розширеному засіданні Ради регіонального розвитку. Лишилося 2 місяці, щоби розробити трирічний план дій. Для цього представники різних рівнів влади, а також керівники запорізьких підприємств мають подати свої пропозиції щодо розвитку територіальних громад.

Першим слово на Раді регіонального розвитку бере голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль. Зазначає, введення воєнного стану жодним чином не позначиться на розвитку області. Наголошує – це робиться виключно для підвищення рівня обороноздатності країни.

Далі – питання з порядку денного. Запорізька область лідирує у країні за кількістю територіальних громад. Вони отримують гроші з держбюджету, які спрямовують на вирішення нагальних питань — ремонтують дороги державного та місцевого значення, фінансують медицину та соціальну сферу. Активно діє у області і реформа освіти. Нині учасникам ради належить створити план розвитку регіону, розрахований на 3 роки. Він вмістить пріоритетні напрямки, які вимагають підтримки з державного бюджету.

Стратегічне питання для області – стабільна робота “Облводоканалу”. Він обслуговує 35 населених пунктів. Цьогоріч депутати вже спрямували понад 36 мільйонів гривень на погашення боргів та оновлення матеріально-технічної бази підприємства.

Костянтин Бриль наголосив, область залишається відкритою до співпраці з інвесторами, грантовими організаціями та соціально відповідальним бізнесом. Так хочуть залучити додаткові кошти на важливі для регіону проекти.

Також на засіданні ради відзначили кращих представників області. Є серед них і наша колега Лариса Жалінська. Вона отримала грамоту облдержадміністрації за вагомий внесок у розвиток фізкультури та спорту в регіоні та за формування позитивного іміджу України на світовій арені. Лариса входить до штатної збірної з академічного веслування та неодноразово перемагала на міжнародних регатах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: