circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Перспективи розвитку півдня Запорізької області обговорили на Азовському форумі

26.02.2021, 09:02

text
Поділитися:

У м. Мелітополь за ініціативи народного депутата України Сергія Мінька та у партнерстві з Міністерством охорони довкілля та природних ресурсів України, проєктом USAID «Економічна підтримка Східної Європи», Українським фондом соціальних інвестицій та обласною державною адміністрацією відбувся Азовський форум регіонального розвитку.

У центрі уваги учасників було стратегічне планування розвитку громад, залучення інвестицій у туризм та інфраструктуру, екологічний стан Азовського моря та річок Приазов’я.

Обласну владу на зібранні представляли заступник голови облдержадміністрації Руслан Шиханов, керівниця апарату ОДА Зінаїда Бойко та помічниця голови ОДА з екологічних питань Ірина Пирогова.

З вітальним словом до гостей Мелітопольщини звернувся Руслан Шиханов:

– Щира подяка організаторам за те, що вони не лише активно впроваджують креативні ідеї на Мелітопольщині, але й щедро діляться ними з усіма бажаючими та мотивують інші території. Наші міжнародні партнери підтримують багато місцевих ініціатив, і тут все залежить від активної та системної роботи самих громад.

Закликаю вас активніше брати участь у грантових проектах, щоб покращувати екологію та якість життя людей, робити нашу область привабливішою для туризму та інвестицій, – наголосив Руслан Шиханов.

Підсумком форуму стало підписання меморандуму про співпрацю між громадами Мелітопольщини, рамкової угоди із Українським фондом соціальних інвестицій та меморандуму про охорону довкілля у Азовському регіоні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: