circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Під Бердянськом школярі висаджуватимуть ліси

21.03.2019, 11:05

text
Поділитися:

Формування екологічної та економічної культури підростаючого покоління, удосконалення форм і методів трудового навчання і виховання, залучення до активної природоохоронної діяльності, виховання у дітей і молоді шанобливого ставлення до природи, до всього живого довкілля – це головні завдання, що визначені у Програмі розвитку освіти Запорізької області на 2018-2022 роки.

Керуючись цими завданнями, заклади освіти області почали активно долучатися до природоохоронного руху. У його рамках ДП «Бердянське лісове господарство» підписало меморандуми про співпрацю з низкою закладів освіти: НВК «Єлизаветівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»; Бердянською загальноосвітньою школою-інтернатом І-ІІІ ступенів; Чернігівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів та Токмацькою загальноосвітньою школою-інтернатом.

Основною метою Меморандуму є залучення учнівської молоді та дорослих до волонтерської діяльності в галузі лісового господарства, формування у молодого покоління системи загальнолюдських цінностей та етики поведінки, які орієнтовані на збереження навколишнього середовища та охорону природних ресурсів. Водночас широке залучення до співпраці дорослих учасників навчально-виховного процесу створює унікальні можливості для громадянської освіти українців і формування у них навичок життя у демократичному суспільстві.

Бердянське лісове господарство і раніше співпрацювало з різними школами району, зокрема з Бердянською загальноосвітньою школою-інтернатом І-ІІІ ступенів, вихованці якої традиційно беруть участь у проведенні різних акцій, спрямованих на озеленення територій. З приєднанням до підписання меморандумів інших навчальних закладів тепер цей рух набуде значно більших масштабів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: